Kanálová jednotka Daikin

A++

Perfektný komfort, ktorý nevidíte, len cítite. Precízny návrh tejto jednotky ju predurčuje pre akýkoľvek interiér.
Ideálne sa hodí do kancelárií a obchodov. Prvá jednotka určená do Európskeho podhľadu.

Vnútorná jednotka vhodná pre multisplitové kombinácie.

Dokumenty:

FBA-A

Kanálová jednotka s energetickou účinnosťou až A++

Perfektný komfort, ktorý nevidíte, len cítite. Precízny návrh tejto jednotky ju predurčuje pre akýkoľvek interiér.
Ideálne sa hodí do kancelárií a obchodov. Prvá jednotka určená do Európskeho podhľadu.

Veľmi tichá prevádzka: úroveň akustického tlaku znížená až na 25dBA. Diskrétne zapustená v strope: viditeľné sú iba nasávacia a výfuková mriežka.

Pre pripojenie DIII nie je potrebný voliteľný adaptér, preto môžete svoju jednotku pripojiť do širšieho systému riadenia budovy.

Vstup pre prívod čistého vzduchu integrovaný v tom istom systéme znižuje náklady na inštaláciu, pretože nie je potrebné prídavné vetranie.

Štandardne zabudované čerpadlo kondenzátu zvyšuje flexibilitu a rýchlosť inštalácie. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné

prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej spotrebe chladiva. Multizónovací kit umožňuje individuálnu

kontrolu jednotlivých zón jedinou vnútornou jednotkou. Jednoduchá inštalácia a integrácia s Daikin vnútornými jednotkami.

Hlavné výhody

  • nízke prevádzkové náklady: maximálne prevádzkové úspory vďaka novému invertorovému riadeniu ventilátorov
  • komfortné prúdenie vzduchu: okamžitý komfort vďaka jednoduchému ovládaniu
  • zapustenie do steny: Možnosť inštalácie na stenu alebo čiastočne do steny

   Funkcie

PREVÁDZKA PRI ODCHODE Z DOMU Udržiava vnútornú teplotu na vami určenej úrovni pohodlia počas vašej neprítomnosti, čím šetrí energiuAUTOMATICKÉ PREPÍNANIE CHLADENIA-OHRIEVANIA Automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.VEĽMI TICHÉ Vnútorné jednotky Daikin sú veľmi tiché. Takisto je zaručené, že vonkajšie jednotky nerušia ticho okolia.STUPNE RÝCHLOSTI VENTILÁTORA Umožňuje zvoliť niektorú z daného počtu rýchlostí ventilátora.VZDUCHOVÝ FILTER Odstraňuje prachové častice zo vzduchu, čím zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.INFRAČERVENÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje klimatizáciu z diaľky.AUTOMATICKÝ REŠTART Jednotka sa po výpadku prúdu automaticky znovu spustí s pôvodnými nastaveniami.SAMODIAGNOSTIKA Zjednodušuje údržbu indikáciou systémových porúch a prevádzkových anomálií.SÚPRAVA VYPÚŠŤACIEHO ČERPADLA Uľahčuje odvod kondenzátu z vnútornej jednotky.(Štandard)DVOJITÉ/TROJITÉ/DVOJITÉ PÁROVÉ POUŽITIE K jedinej vonkajšej jednotke je možné pripojiť 2, 3 alebo 4 vnútorné jednotky, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky pracujú v rovnakom vykurovacom alebo chladiacom režime a sú riadené jedným diaľkovým ovládačomVIACMODELOVÉ ZOSTAVY K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.VRV PRE REZIDENČNÉ APLIKÁCIE K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 9 vnútorných jednotiek (aj s rôznymi výkonmi a až do veľkosti 71). Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať samostatne v rámci toho istého režimu.

IBA VENTILÁTOR Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.SUCHÝ PROGRAM Umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.TÝŽDENNÝ ČASOVAČ Je možné ho nastaviť na spustenie kúrenia alebo chladenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE S KÁBLOM Spúšťa, zastavuje a reguluje klimatizáciu.CENTRALIZOVANÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje viacero klimatizačných jednotiek z jedného centrálneho miesta.

Vhodné pre priestoryChladiaci výkonVykurovací výkonCena s DPH
FBA35A9do 65 m31,4 / 3,5 / 3,9 kW1,3 / 4,0 / 5,0 kW1 104 €
FBA50A9do 130 m31,7 / 5,0 / 5,3 kW1,7 / 5,5 / 6,0 kW1 118 €
FBA60A9do 165 m31,7 / 5,7 / 6,5 kW1,7 / 7,0 / 8,0 kW1 211 €

Pozn.: Uvedená cena je len za vnútornú jednotku bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Štandardná cena / Home Comfort Expert cena s DPH: Káblový ovládač BRC1H51W – 181 € / 154 €, infra ovládač BRC4C65 – 181 € / 154 €.

Prevádzkový rozsah chladenia

135

Prevádzkový rozsah vykurovania

136