Emura FTXG-LSDaikin Emura
A+++

Geniálne spojenie krásy a technických parametrov si jednoducho zamilujete!

Klimatizačný dizajnový trend, chladenie,vykurovanie a čistenie vzduchu vám poskytne Daikin Emura.

Kategórie: Značka
Dokumenty:

EMURA FTXJ-MW/MS   

Nástenná jednotka Daikin Emura s energetickou účinnosťou až A+++

Geniálne spojenie krásy a technických parametrov nástennej jednotky Daikin Emura si jednoducho zamilujete!

Najnovší klimatizačný dizajnový trend na chladenie, vykurovanie a čistenie vzduchu pomocou technológie tepelného čerpadla typu vzduch-vzduch. Výberom produktu s chladivom R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti. Čistý a zdravý vzduch. Filter čistenia vzduchu jednotky Daikin Emura zachytáva a odstraňuje zo vzduchu mikroskopické prachové častice, alergény, pachy, baktérie a vírusy a udržuje tak váš vzduch zdravý a čistý.

Elegantný dizajn a štýlový vzhľad robia z jednotky Daikin Emura najlepšie vyzerajúcu klimatizačnú jednotku na trhu. S medzinárodným uznaním za dizajn je Daikin Emura dostupná v bielej a striebornej farbe, aby sa hodila do každého interiéru. Navrhnutá na dokonalé vyváženie technologického majstrovstva a krásy aerodynamiky.

Sezónna účinnosť až do triedy A+++.

Online ovládač (voliteľný): ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu, miestnu sieť alebo internet.

Veľmi tichá prevádzka: Ak patríte k tým, ktorí dávno zabudli, aké to je, mať nerušený spánok, máme pre vás dobrú správu.  Nočný režim Daikin Emura automaticky reguluje teplotu v miestnosti tak, aby ste spali nerušene. Hladina akustického tlaku znížená na 19 dBA! Vďaka inteligentnému senzoru pohybu na vás nikdy priamo nefúka a tak si môžete užívať komfort chladenia.

 

   Hlavné výhody

  • On-line ovládanie: ovládajte vašu jednotku kedykoľvek a odkiaľkoľvek z vášho smartphonu.
  • Vysoká účinnosť: veľmi vysoké účinnosti ako pri chladení, tak aj pri vykurovaní.
  • Minimálna hlučnosť: mlčať je zlato. Vašu jednotku nebudete ani počuť.
  • Komfortné prúdenie vzduchu: ani studené nohy, ani prechladnutia, iba perfektný komfort.

 

   Funkcie

REŽIM ECONO Znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Táto funkcia je tiež úsporná.INTELIGENTNÉ OKO Prúdenie vzduchu je nasmerované mimo zóny miestnosti, kde sa práve nachádza človek. Detekcia sa vykonáva 3 smermi: vľavo, dopredu a vpravo. Ak sa v miestnosti nenachádzajú žiadne osoby, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu.ENERGETICKY ÚSPORNÁ PREVÁDZKA POČAS POHOTOVOSTNÉHO REŽIMU Znižuje spotrebu prúdu o približne 80% pri prevádzke v pohotovostnom režime. Ak vnútorná jednotka na viac ako 20 minút nerozpozná prítomnosť osôb v miestnosti, automaticky sa prepne do režimu úspory prúdu.REŽIM KOMFORTU Zaručuje prevádzku bez prievanu tým, že zabraňuje, aby teplý či studený vzduch prúdil priamo na telo človeka.VÝKONNÝ REŽIM Je možné ho zvoliť pre rýchle zohriatie alebo ochladenie; po vypnutí výkonného režimu sa jednotka vráti do prednastaveného režimu.AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE CHLADENIA-OHRIEVANIA Automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.VEĽMI TICHÉ Vnútorné jednotky Daikin sú veľmi tiché. Takisto je zaručené, že vonkajšie jednotky nerušia ticho okolia.TICHÁ PREVÁDZKA VONKAJŠEJ JEDNOTKY Tlačidlo „Silent“ na diaľkovom ovládači zníži prevádzkovú hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), čím zabezpečí tiché prostredie pre okolie.3-D PRÚDENIE VZDUCHU Predstavuje kombináciu funkcie horizontálneho a vertikálneho otáčania tak, aby prúd horúceho alebo studeného vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov.ZVISLÁ AUTOMATICKÁ OSCILÁCIA Možnosť zvoliť automatický zvislý pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.VODOROVNÁ AUTOMATICKÁ OSCILÁCIA Možnosť zvoliť automatický vodorovný pohyb lamely vypúšťania vzduchu pre rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty.AUTOMATICKÁ RÝCHLOSŤ VENTILÁTORA Automaticky zvolí potrebnú rýchlosť ventilátora na dosiahnutie alebo udržiavanie nastavenej teploty.STUPNE RÝCHLOSTI VENTILÁTORA Umožňuje zvoliť niektorú z daného počtu rýchlostí ventilátora.TITÁNOVO APATITOVÝ FOTOKATALYTICKÝ FILTER NA ČISTENIE VZDUCHU Odstraňuje mikroskopické častice zo vzduchu, silno rozkladá pachy a bráni rozmnožovaniu baktérií, vírusov, mikroorganizmov, čím zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.24-HODINOVÝ ČASOVAČ Je možné nastaviť na spustenie prevádzky kedykoľvek podľa denného programu.INFRAČERVENÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje klimatizáciu z diaľky.AUTOMATICKÝ REŠTART Jednotka sa po výpadku prúdu automaticky znovu spustí s pôvodnými nastaveniami.SAMODIAGNOSTIKA Zjednodušuje údržbu indikáciou systémových porúch a prevádzkových anomálií.

REŽIM NOČNÉHO NASTAVENIA Šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.IBA VENTILÁTOR Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.
SUCHÝ PROGRAM Umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.TÝŽDENNÝ ČASOVAČ Je možné ho nastaviť na spustenie kúrenia alebo chladenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.CENTRALIZOVANÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje viacero klimatizačných jednotiek z jedného centrálneho miesta.ONLINE OVLÁDAČ CEZ APLIKÁCIU Ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu (voliteľný adaptér siete WLAN).

Vhodné pre priestoryChladiaci výkonVykurovací výkonCena s DPH
FTXJ20MW (biela) + RXJ20Mdo 50 m31,3 / 2,3 / 2,8 kW1,3 / 2,5 / 4,3 kW1725 €
FTXJ20MS (strieborná) + RXJ20Mdo 50 m31,3 / 2,3 / 2,8 kW1,3 / 2,5 / 4,3 kW1756 €
FTXJ25MW (biela) + RXJ25Mdo 65 m31,3 / 2,4 / 3,0 kW1,3 / 3,4 / 4,5 kW1817 €
FTXJ25MS (strieborná) + RXJ25Mdo 65 m31,3 / 2,4 / 3,0 kW1,3 / 3,4 / 4,5 kW1852 €
FTXJ35MW (biela) + RXJ35Mdo 90 m31,4 / 3,5 / 3,8 kW1,4 / 4,0 / 5,0 kW2129 €
FTXJ35MS (strieborná) + RXJ35Mdo 90 m31,4 / 3,5 / 3,8 kW1,4 / 4,0 / 5,0 kW2170 €
FTXJ50MW (biela) + RXJ50Ndo 130 m31,7 / 4,8 / 5,3 kW1,7 / 5,8 / 6,5 kW2791 €
FTXJ50MS (strieborná) + RXJ50Ndo 130 m31,7 / 4,8 / 5,3 kW1,7 / 5,8 / 6,5 kW2842 €