Zľava! cisticka vzduchu MC70
cisticka vzduchu MC70

Čistý vzduch, pretože Daikin sa stará. 6-stupňová filtrácia baktérií, vírusov, prachu a alergénov v prekvapujúco malom a prenosnom balení. Vyvinutá pre ochranu vášho zdravia.

6-stupňová filtrácia odstraňuje prach,peľ,baktérie,alergény.

523 450

Kategórie: Značka
Dokumenty:

  Čistička vzduchu  MC70L

  Čistý vzduch vám prináša čistička Daikin. 6-stupňová filtrácia baktérií, vírusov, prachu a alergénov v prekvapujúco malom a prenosnom balení. Vyvinutá pre ochranu vášho zdravia. Britská organizácia alergikov schválila účinnosť Daikin čističiek a spoločnosť TÜV Nord potvrdila ich účinnosť.

  6-stupňová filtrácia rozpúšťa formaldehyd a odstraňuje prach, peľ, baktérie, alergény tak dobre ako odstraňuje aj zápach.

  Prenosná a ľahká čistička, ponúka maximálnu flexibilitu umiestnenia.

  Nie je potrebná žiadna inštalácia, okamžite je pripravená pre vaše používanie.

  Vhodná pre alergikov

  Super tichá prevádzka pre pokojný spánok celej vašej rodiny. Úroveň akustického tlaku znížená až na 16 dBA.

  Veľké prúdenie vzduchu: 420m³/h v režime turbo.

  Ľahké čistenie plochého panela.

  Filtrácia
  1. Streamer jednotka – generuje prúd vysokorýchlostných elektrónov, ktoré umožňujú rozklad a odstraňovanie vírusov, baktérií a ďalších organických nečistôt

  2. Predfilter – zachytí veľké prachové častice a zvieracie chlpy. Predfilter je umývateľný.

  3. Plazmový ionizátor – pozitívne nabije prachové a peľové častice, ktoré putujú k elektrostatickému filtru. Ionizátor je umývateľný. Nie je samostatne vypínateľný.

  4. Riasený skladaný elektrostatický filter – pozitívne nabitý prach a peľ sú absorbované negatívne nabitým filtrom (súčasťou balenia sú 4 kusy tohto filtra na výmenu)

  5. Fotokatalytický filter – tento filter s apatitom titánu zachycuje škodlivé plyny a vírusy

  6. Dezodoračný katalytický filter – zachycuje a rozkladá pachy

  Technológia Streamer
  Streamer produkuje silné výboje, ktoré napádajú vírusy, baktérie, plesne a iné alergény. Výboj alergény rozkladá a štiepi ich povrchové proteíny, ktoré sú následne zničené oxidáciou. Alergény sa tak stávajú neškodnými a sú bezpečne zachytené vo filtračnom systéme. Na obrázku je vidieť výsledok použitia

  Farba

  biela